REKOMENDACJE

Wszystko co miłe szybko się kończy! Podobnie jak miły okres pobytu naszego syna w Uśmiechniętym Domku, który minął szybko i niepostrzeżenie. W sumie w tym przypadku nie powinno mówić się o pobycie, ale o wspaniałej przygodzie wypełnionej radością, śmiechem, zabawą, a także wszechstronną edukacją. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Cioć, Bartuś miał możliwość wspaniałego rozwoju. Pragniemy gorąco podziękować Ciociom za dwuletnią opiekę nad Bartusiem, oraz stworzenie znakomitej, domowej, rodzinnej atmosfery tego miejsca. Dziękujemy!

Tata Bartka

Szczerze i serdecznie polecamy wszystkim Maluszkom i ich Rodzicom „Uśmiechnięty Domek”. Uśmiechnięty Domek to żłobek pełen ciepłej i rodzinnej atmosfery, naprawdę „uśmiechnięty”. Piotruś bardzo lubił chodzić do tego żłobka, czuł się w nim świetnie i nawet nie zawsze chciał wracać do domu ;). Żłobek oferuje Maluszkom różnorodne, ciekawe zajęcia i co bardzo ważne – dużo zabawy na świeżym powietrzu, wszystkie pomieszczenia są ładne, przytulne i doskonale przystosowane do potrzeb małych dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy „żłobkowe” Ciocie ! Polecamy!

Rodzice Piotrusia

Chcielibyśmy razem z Zuzia serdecznie podziękować Pani, ciociom i wszystkim innym osobom zaangażowanym w opiekę nad naszą córką. Uważamy że Zuzia pięknie się rozwinęła dzieki Uśmiechniętemu Domkowi – bardzo szybko poczuła się tam dobrze, chętnie chodziła, a zabawy, piosenki i wierszyki nauczone w żłobku wciąz powtarzamy w domu :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za to miejsce i serce z którym jest prowadzone.

Rodzice Zuzi

Chciałabym serdecznie polecić Uśmiechnięty Domek wszystkim Rodzicom, którzy chcą być spokojni o swoje Skarby :) Czysto i bezpiecznie, miła i ciepła atmosfera! Mój Synek chętnie chodzi i często niechętnie wychodzi z Uśmiechniętego Domku, co jest według mnie najlepszą rekomendacją :)

Mama Jasia

Mateuszek znalazł w Uśmiechniętym Domku wszystko to, czego potrzebował, by nie tęsknił za mamą. Czuł się tam jak w domu. Życzliwe, zawsze uśmiechnięte Ciocie, wnętrze dostosowane do potrzeb takich ruchliwych pociech jak On, przemyślane pod kątem logistycznym a przy tym kolorowe i pełne przestrzeni. Ciekawe zajęcia, duzo ruchu, prace palstyczne. I ogródek – czyli wielka piaskownica, chyba największa w okolicy, na tarasie, tylko dla Uśmiechniętego Domku, gdzie mógł baraszkować do woli. Co najważniejsze zacieniona. Domek jest naprawdę duży i prowadzony przez ludzi z pasją. Mateuszek często pyta „Kiedy pójdziemy do Uśmiechniętego Domku?” Szczerze ten Domek polecam wszystkim Rodzicom.

Mama Mateuszka

Uśmiechnięty Domek to wymarzone miejsce dla naszego synka, szczerze polecam innym pracującym rodzicom. Dzieci jest niewiele, więc panuje domowa atmosfera, Ciocie są bardzo miłe i pełne pomysłów. Nasz synek zżył się ze żłobkiem i bywa, że protestuje kiedy go odbieram żeby wrócić do domu. Jestem spokojna bo wiem, że mojemu dziecku jest tu dobrze, dziekujemy

Mama Filipka

Wszystkim rodzicom, którzy poszukują opieki dla swojego maluszka, polecam Uśmiechnięty Domek. Bardzo ładne miejsce, które podoba się mojej córce. Jej uśmiech i radość kiedy idziemy do żłobka i kiedy po dziecko przychodzę są dla mnie najwazniejsze. Panie opiekujące się dziećmi są ciepłe, serdeczne i mają świetne podejście do dzieci.

Tata Oli :)

Mój synek uczęszczał do uśmiechniętego Domku i jako Mama mogę szczerze polecić to miejsce innym Rodzicom i ich maluszkom. Piotruś bardzo szybko zżył się z tym miejscem czasem powrót do domu zajmował Nam sporo czasu gdyż Piotruś nie chciał wracać :) bo tak dobrze się czuł w Uśmiechniętym Domku. Panie przemiłe i oddane całym sercem w swoją pracę i w to by zapewnić dzieciakom miłą, domową atmosferę. Ciocia Monika, Ania, Renata starają się by cały czas dzieci mogły się rozwijać intelektualnie dzieki różnorodnym zabawom. Otrzymaliśmy piękne jak na ten wiek prace plastyczne naszego szkraba co napewno zasili kolekcję pamiątek. Do tego mój synek uwielbia muzykę której tam jest sporo więc mógł też tańczyć co bardzo lubi-Pani Renata gra na gitarze lub flecie co bardzo się dzieciakom podoba. Miałam okazję to sprawdzić bo przyprowadzałam Piotra o różnych porach. Poza tym miejsce bardzo czyste, higieniczne i przyjaźnie wyglądające. Panie dbają też aby dzieciaki miały syte brzuszki, wiem ile pracy w to wkładają gdyż Nasz Piotruś jest niejadkiem :) Pomysłowo zaadoptowany ogródek który został przekształcony w wielką piaskownicę, latem duży atut gdyż od tej strony bloku jest cały czas cień więc dzieci mogą się swobodnie bawić do południa na świerzym powietrzu bez obaw że „spali” je słońce. Pisząc tą rekomendację chciałabym gorąco podziękować wszystkim Paniom za fachową opiekę nad Piotrusiem. Szczerze polecam to miejsce.

Mama Piotrusia

Chciałabym polecić Uśmiechnięty Domek, do którego chodziła nasza córeczka (teraz chodzi do przedszkola). Córeczka szczerze lubiła to miejsce. Nigdy nie mieliśmy problemów z zaprowadzaniem jej do Uśmiechniętego Domku, co było dla nas najlepszą rekomendacją. Ciocie, które się nią opiekowały, stworzyły iście domową atmosferę, za co serdecznie dziękujemy. Samo miejsce czyste i bezpieczne, bardzo pomysłowo urządzone. Szczególnie podoba nam się taras, gdzie dzieci spędzają aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Mama Paulinki